Szafa 10 komorowa S-3-02-00
Wystaw opinię o produkcie
- Wymiary szafy: szer.700 mm x głęb.350 mm x wys.1730 mm.
- Wykonana z wysokiej jakosci blachy stalowej.
- 10 komór o wymiarach wewnętrznych:wys.297mm x szer.305 mm.
- Każde drzwiczki z oddzielnym zamkiem.
Kod produktu: S-3-02-00
Przesyłka paletowa
Koszty dostawy wybranego produktu
-
SPEDYCJA RABEN 250,00 zł
Przesyłka paletowa
-
odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. Fast Service Sochoń Tadeusz w Wasilkowie. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Darmowa wysyłka
Opis
SZAFA 10 komorowa (S-3-02-00)
- Wymiary szafy: szer.700 mm x głęb.350 mm x wys.1730 mm.
- Wykonana z wysokiej jakosci blachy stalowej.
- 10 komór o wymiarach wewnętrznych:wys.297mm x szer.305 mm.
- Każde drzwiczki z oddzielnym zamkiem.
| Szerokość | 700mm |
| Głębokość | 350mm |
| Wysokość całkowita | 1730mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Waga | 55kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Ochronna mata | Możliwość domówienia |
| Zamknięcie | Oddzielny zamek do każdych drzwiczek. 2 klucze do każdego zamka w komplecie. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Najczęściej wybierane
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.