Meble metalowe na zamówienie / na wymiar.
Meble metalowe na zamówienie / na wymiar.

Fast Service już od ponad 25 lat produkuje profesjonalne meble warsztatowe. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala firmie projektować i wytwarzać meble w krótkim czasie przy relatywnie niskim nakładzie finansowym.

Rozkład obciążeń regałuObciążenia regału warsztatowego

 

Od pomysłu do projektu

Moment planowania wyposażenia warsztatu w meble jest bardzo ważny, jeśli nie najważniejszy, gdyż wpływa bezpośrednio na ergonomię, efektywność, a w dalszej kolejności również na czas wykonywanych czynności. Najlepszym sposobem na sprecyzowanie 
potrzeb jest prześledzenie całego procesu prac w różnych wariantach. Problem 
może pojawić się w momencie, gdy osoba planująca rozmieszczenie mebli nie ma doświadczenia i nie wie, jak przebiegają prace warsztatowe – tutaj z pomocą przychodzą 
nasi projektanci. Po określeniu potrzeb, powierzchni roboczej, detali, kolorystyki i wymiarów mebli – reszta należy do nas. 

Od projektu do realizacji 


Po otrzymaniu wytycznych przechodzimy do projektowania i kalkulacji – całość jest bezpłatna. Nasi technolodzy to doświadczony zespół, który oprócz przeniesienia wytycznych na model 3D często proponuje praktyczne zmiany i detale wpływające w znacznym stopniu na ergonomię pracy. 
Projektowanie odbywa się za pomocą profesjonalnego oprogramowania Solidworks, które umożliwia przygotowanie wizualizacji mebli jeszcze przed ich powstaniem. Wykonuje skomplikowane przeliczenia sił działających na każdy element produktu, a także pozwala przewidzieć efekt końcowy, wskazując ewentualne defekty, możliwe do usunięcia jeszcze przed produkcją. 


Możliwości 


Nasze meble warsztatowe w standardzie wykonujemy z blachy o grubości 1 mm (co czyni je jednymi z najwytrzymalszych na 
rynku), aczkolwiek w naszym parku maszynowym istnieje możliwość wykonania mebli z blachy o grubości do 2 mm. Mogą zostać one dopasowane również pod względem wytrzymałości, ergonomii (dodatkowe rączki, zamki zabezpieczające, rolety) oraz wyglądu i odporności na warunki atmosferyczne czy działanie środków chemicznych (dodatkowe powłoki, kolorystyka dopasowana do potrzeb). 

Rzut szafki warsztatowejProjekt szafki warsztatowejWizualizacja szafki warsztatowej

Blog wpisy
Meble metalowe na zamówienie / na wymiar.

Efektywne wykorzystanie i organizacja przestrzeni roboczej w warsztacie to oszczędność nie tylko czasu, ale także pieniędzy. Tymczasem dostępny na rynku asortyment mebli warsztatowych często nie spełnia oczekiwań klienta, który poszukuje rozwiązań dostosowanych do specyfiki produkcji lub oferowanych usług.

Czy zadbałeś o bezpieczeństwo w swoim garażu?

Czy masz pojemniki pełne żrących lub toksycznych substancji na stojące na podłodze? Czy drzwi szafy są zepsute lub cały czas otwarte, umożliwiając dzieciom łatwy dostęp do ostrych i niebezpiecznych narzędzi? A co z gwoździami i śrubami? Czy maluch może je wziąć ze stołu  warsztatowego lub znaleźć podłodze, które aż proszą się o podniesienie i włożenie do  buzi? Na koniec, czy kanistry z płynem chłodzącym znajdują się na podłodze, gdzie zwierzęta mogą je znaleźć?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl