Wyposażenie serwisu firmy Bravilor Bonamat w meble warsztatowe na wymiar.
Wyposażenie serwisu firmy Bravilor Bonamat w meble warsztatowe na wymiar.

Wyposażenie serwisu firmy Bravilor Bonamat w meble warsztatowe na wymiar. Meble zostały zaprojektowane przez nas od podstaw według dokładnych wytycznych firmy Bravilor. Do wykonania było kompletne wyposażenie serwisu w meble warsztatowe wraz z dodatkowym osprzętem elektrycznym.

 

Tak wygląda serwis firmy Bravilor Bonamat B.V. pod Warszawą (więcej o Bravilor https://youtu.be/S7OAN7zM3XY ) gotowy do pracy. Kompleksowo wyposażony w meble projektowane i wykonane według wytycznych. Meble wyposażone w dodatkowy osprzęt wraz z podłączeniem na miejscu.

Możemy zaprojektować i wyposażyć także Twój warsztat lub serwis, aby stał się wizytówką Twojej firmy!

Zapraszamy do przesyłania zapytań o meble dostosowane do Twoich potrzeb na adres biuro@fastservice.pl

Cennik z naszą stałą ofertą znajdziesz pod linkiem: https://goo.gl/6JXNoV

Blog wpisy
Meble metalowe na zamówienie / na wymiar.

Efektywne wykorzystanie i organizacja przestrzeni roboczej w warsztacie to oszczędność nie tylko czasu, ale także pieniędzy. Tymczasem dostępny na rynku asortyment mebli warsztatowych często nie spełnia oczekiwań klienta, który poszukuje rozwiązań dostosowanych do specyfiki produkcji lub oferowanych usług.

Czy zadbałeś o bezpieczeństwo w swoim garażu?

Czy masz pojemniki pełne żrących lub toksycznych substancji na stojące na podłodze? Czy drzwi szafy są zepsute lub cały czas otwarte, umożliwiając dzieciom łatwy dostęp do ostrych i niebezpiecznych narzędzi? A co z gwoździami i śrubami? Czy maluch może je wziąć ze stołu  warsztatowego lub znaleźć podłodze, które aż proszą się o podniesienie i włożenie do  buzi? Na koniec, czy kanistry z płynem chłodzącym znajdują się na podłodze, gdzie zwierzęta mogą je znaleźć?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl