Nadstawka narzędziowa z 4 szufladami N-1-01-02
Wystaw opinię o produkcie
- konstrukcja szafki wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej o grubości 1 mm
- 4 szuflady na teleskopowych prowadnicach ślizgowych
- blat szafki wyłożony matą gumową benzyno-olejoodporną
- metalowe uchwyty po obu stronach szafki
- centralny zamek blokujący wszystkie szuflady- przystosowana do umieszczenia na szafce N-1-02-02
Kod produktu: N-1-01-02
Przesyłka paletowa
Koszty dostawy wybranego produktu
-
SPEDYCJA RABEN 200,00 zł
Przesyłka paletowa
-
odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Obowiązkowe pola oznaczone są symbolem - *
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. Fast Service Sochoń Tadeusz w Wasilkowie. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Darmowa wysyłka
Opis
N-1-01-02 Nadstawka narzędziowa z 4 szufladami
- konstrukcja szafki wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej o grubości 1 mm
- 4 szuflady na teleskopowych prowadnicach ślizgowych
- blat szafki wyłożony matą gumową benzyno-olejoodporną
- metalowe uchwyty po obu stronach szafki
- centralny zamek blokujący wszystkie szuflady- przystosowana do umieszczenia na szafce N-1-02-02
- pokryta lakierem proszkowym w standardowych kolorach:
- czerwono (RAL 3020) - czarnym (RAL 9005)
- niebiesko (RAL 5005) - czarnym (RAL 9005)
- żółto (RAL 1003) - czarnym (RAL 9005)
- dokładne wymiary w galerii zdjęć
- waga: 25 kg
| Szerokość | 595mm |
| Głębokość | 410mm |
| Wysokość całkowita | 430mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Rodzaj blatu | Wyłożony ochronną matą gumową. Wokół blatu rant. |
| Nośność statyczna szuflady | 45 kg |
| Typ prowadnic | Aluminiowe teleskopowe ślizgowe- wysuw 90-95% |
| Waga | 25kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Uchwyty | Wyginane z blachy stalowej |
| Ochronna mata | Możliwość domówienia |
| Zamknięcie | Centralny zamek. Dwa klucze w komplecie. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Najczęściej wybierane
Nowości
Wszystkie nowości
Produkty dnia
-
FastService
Zestaw warsztatowy MAXI-4
z 23% VAT21 611,24 złCena regularna: 26 116,31 zł-17%Najniższa cena: 24 421,60 zł-12%bez VAT17 570,11 zł -
-
-
FastService
Wózek warsztatowy TRUCK z 17 szufladami PT-211-16
z 23% VAT7 944,88 złbez VAT6 459,25 zł -
-
FastService
Wózek warsztatowy MEGA z 9 szufladami PM-218-22
z 23% VAT9 816,67 złbez VAT7 981,03 zł -
Opinie
5.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Realizacja zamówienia do 15 dni roboczych
Możliwość odbioru osobistego
Bezproblemowy zwrot towaru do 14 dni
Darmowa przesyłka już od 5000zł netto