P-3-113-01 Stół warsztatowy
Wystaw opinię o produkcie
- solidna konstrukcja stołu warsztatowego wykonana jest z kształtownika 50 x 50 x 2 mm
- poprzeczki stołu wykonane z kształtownika zamkniętego zimnowalcowanego 40 x 40 x 2 mm, 35 x 35 x 2 mm
Kod produktu: P-3-113-01
Przesyłka paletowa
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Obowiązkowe pola oznaczone są symbolem - *
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. Fast Service Sochoń Tadeusz w Wasilkowie. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Darmowa wysyłka
Produkty powiązane
Wyświetl produkty w formie kafelków zamiast niżej w sekcji skrolowanej lub zakładkach.
Szafka do stołu warsztatowego - moduł z 3 szufladami - P-1-05-01
Szafka do stołu warsztatowego - moduł z 2 szufladami - P-1-053-01
Opis
- solidna konstrukcja stołu warsztatowego wykonana jest z kształtownika 50 x 50 x 2 mm
- poprzeczki stołu wykonane z kształtownika zamkniętego zimnowalcowanego 40 x 40 x 2 mm, 35 x 35 x 2 mm
- konstrukcja stołu w całości spawana oraz skręcana
- nogi stołu zabezpieczone przed porysowaniem posadzki wkładkami z tworzywa sztucznego
- blat roboczy klejony wielowarstwowo o grubości 40 mm o szerokości 2070 mm
- konstrukcja stołu warsztatowego umożliwia zamocowanie zestawu wkręcanych stopek do regulacji wypoziomowania ( zestaw do nabycia jako oddzielna pozycja )
- w zakładce produkty powiązane szafka modułowa z 3 szufladami P-1-05-01, szafka modułowa z 2 szufladami P-1-053-01 oraz szafka z drzwiczkami P-1-08-01
- możliwość dokupienia płyty perforowanej N-4-04-08, płyta znajduje się w zakładce produkty powiązane (płyty są oddzielnym wyposażeniem każdego stołu i nie stanowią jego integralnej całości, umieszczone płyty na zdjęciach mają tylko charakter poglądowy)
Blaty stołu warsztatowego występują w dziesięciu konfiguracjach do wyboru:
-
Blat sklejka 40 mm obita gumą benzyno-olejoodporną 2 mm + kątownik
-
Blat sklejka 40 mm obita matą gumową ogólnego przeznaczenia 2 mm + kątowniki
-
Blat sklejka 40 mm wyłożony blachą nierdzewną AISI304 1,0 mm
-
Blat sklejka 40 mm wyłożony blachą nierdzewną AISI304 1,5 mm
-
Blat sklejka 40 mm wyłożony matą poliuretanową 1 mm + kątowniki
Możliwość zmiany koloru w cenie stołu (większość kolorów RAL, zapytaj o dostępność).
- wymiary użytkowe stołu w galerii zdjęć
- waga stołu 141 kg
| Rozmiar blatu | Szerokość 2070mm, głębokość 600mm |
| Wysokość całkowita | 890mm |
| Nośność statyczna | 1500kg |
| Konstrukcja | Profil zamknięty zimnowalcowany 50x50x2 mm, 40x40x2 mm, 35x35x2 mm |
| Rodzaj blatu | Sklejka klejona wielowarstwowo grubość: 40mm, możliwe dodatkowe pokrycia wg. wyboru z listy obok zdjęcia. |
| Nośność statyczna szuflady | 60 kg |
| Typ prowadnic | Stalowe teleskopowe kulkowe- wysuw 90-95% |
| Waga | 141 kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Uchwyty | Ergonomiczne aluminiowe satynowane z zabezpieczeniem bocznych krawędzi |
| Ochronna mata | Tak. W szufladach i na półkach. |
| Koła | Możliwość montażu kół, nóg do regulacji wysokości lub stopek do poziomowania. Dostępne w akcesoriach. |
| Zamknięcie | Centralny zamek. Dwa klucze w komplecie. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Produkty powiązane
-
P-1-05-01 FastService
Szafka do stołu warsztatowego - moduł z 3 szufladami - P-1-05-01
z 23% VAT2 895,78 złbez VAT2 354,29 zł -
P-1-053-01 FastService
Szafka do stołu warsztatowego - moduł z 2 szufladami - P-1-053-01
z 23% VAT2 472,53 złbez VAT2 010,19 zł -
P-1-08-01 FastService
Szafka do stołu warsztatowego - moduł z drzwiczkami - P-1-08-01
z 23% VAT1 650,25 złbez VAT1 341,67 zł -
N-4-04-08 FastService
Płyta perforowana do szafek stołów linii P N-4-04-08
z 23% VAT393,78 złbez VAT320,15 zł
Najczęściej wybierane
Nowości
Wszystkie nowości
Produkty dnia
-
FastService
Dostawka wózka MEGA z 7 szufladami PDM-219
z 23% VAT4 304,04 złCena regularna: 4 782,27 zł-10%Najniższa cena: 4 782,27 zł-10%bez VAT3 499,22 zł -
FastService
Stół warsztatowy – T-10-31-40-01
z 23% VAT11 249,52 złCena regularna: 12 499,47 zł-10%Najniższa cena: 12 499,47 zł-10%bez VAT9 145,95 zł -
FastService
Wózek warsztatowy TRUCK z 17 szufladami PT-211-16
z 23% VAT7 934,88 złCena regularna: 7 944,88 zł-0%Najniższa cena: 7 944,88 zł-0%bez VAT6 451,12 zł -
FastService
Stół warsztatowy – T-10-30-40-01
z 23% VAT11 517,57 złCena regularna: 12 797,30 zł-10%Najniższa cena: 12 797,30 zł-10%bez VAT9 363,88 zł -
FastService
Wózek warsztatowy MEGA z 9 szufladami PM-218-22
z 23% VAT8 835,00 złCena regularna: 9 816,67 zł-10%Najniższa cena: 9 816,67 zł-10%bez VAT7 182,93 zł -
Opinie
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Realizacja zamówienia do 15 dni roboczych
Możliwość odbioru osobistego
Bezproblemowy zwrot towaru do 14 dni
Darmowa przesyłka już od 5000zł netto