Szafa komputerowa P-1-08-04
Wystaw opinię o produkcie
- Przeznaczona do zabezpieczenia sprzętu komputerowego w obrębie warsztatu lub serwisu samochodowego
- Górna część szafy przeszklona z przeznaczeniem do przechowywania monitora
- Wysuwana szuflada na klawiaturę zamykana za pomocą zamka
- Otwory wentylacyjne w tylnej ścianie szafy
- 1 półka z możliwością regulacji wysokości co 40 mm w dolnej części szafy
Kod produktu: P-1-08-04
Przesyłka paletowa
Koszty dostawy wybranego produktu
-
SPEDYCJA RABEN 250,00 zł
Przesyłka paletowa
-
odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Obowiązkowe pola oznaczone są symbolem - *
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. Fast Service Sochoń Tadeusz w Wasilkowie. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Darmowa wysyłka
Opis
ZESTAW SZAFEK NA SPRZĘT KOMPUTEROWY (P-1-08-04)
- Przeznaczona do zabezpieczenia sprzętu komputerowego w obrębie warsztatu lub serwisu samochodowego
- Górna część szafy przeszklona z przeznaczeniem do przechowywania monitora
- Wysuwana szuflada na klawiaturę zamykana za pomocą zamka
- Otwory wentylacyjne w tylnej ścianie szafy
- 1 półka z możliwością regulacji wysokości co 40 mm w dolnej części szafy
W standardowych kolorach:
- czerwonym (RAL 3020)
- niebieskim (RAL 5005)
| Szerokość | 590mm |
| Głębokość | 540mm |
| Wysokość całkowita | 1730mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Waga | 61kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Ochronna mata | Tak. W szufladach i na półkach. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Najczęściej wybierane
Nowości
Wszystkie nowości
Produkty dnia
Opinie
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Realizacja zamówienia do 15 dni roboczych
Możliwość odbioru osobistego
Bezproblemowy zwrot towaru do 14 dni
Darmowa przesyłka już od 5000zł netto