Szafka ścienna S-4-01-00
Wystaw opinię o produkcie
- Wymiary szafki: szer.650mm x głęb.320 mm x wys.600 mm.
- Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej.
- Wewnątrz szafki 1 półka z możliwością regulacji położenia co 4 cm.
- Możliwość zawieszenia na ścianie.
- Szafka zamykana zamkiem.
Kod produktu: S-4-01-00
Przesyłka paletowa
Koszty dostawy wybranego produktu
-
SPEDYCJA RABEN 150,00 zł
Przesyłka paletowa
-
odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Obowiązkowe pola oznaczone są symbolem - *
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. Fast Service Sochoń Tadeusz w Wasilkowie. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Darmowa wysyłka
Opis
SZAFKA ŚCIENNA (S-4-01-00)
- Wymiary szafki: szer.650mm x głęb.320 mm x wys.600 mm.
- Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej.
- Wewnątrz szafki 1 półka z możliwością regulacji położenia co 4 cm.
- Możliwość zawieszenia na ścianie.
- Szafka zamykana zamkiem.
| Szerokość | 650mm |
| Głębokość | 320mm |
| Wysokość całkowita | 600mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Nośność statyczna półki | 90kg |
| Waga | 18kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Ochronna mata | Możliwość domówienia |
| Zamknięcie | Zamek blokujący drzwiczki. 2 klucze w zestawie. |
| Wyposażenie standardowe | Wewnątrz 1 półka z możliwością regulacji wysokości. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Najczęściej wybierane
Nowości
Wszystkie nowości
Produkty dnia
-
FastService
Dostawka wózka MEGA z 7 szufladami PDM-219
z 23% VAT4 304,04 złCena regularna: 4 782,27 zł-10%Najniższa cena: 4 782,27 zł-10%bez VAT3 499,22 zł -
FastService
Stół warsztatowy – T-10-31-40-01
z 23% VAT11 249,52 złCena regularna: 12 499,47 zł-10%Najniższa cena: 12 499,47 zł-10%bez VAT9 145,95 zł -
FastService
Wózek warsztatowy TRUCK z 17 szufladami PT-211-16
z 23% VAT7 934,88 złCena regularna: 7 944,88 zł-0%Najniższa cena: 7 944,88 zł-0%bez VAT6 451,12 zł -
FastService
Stół warsztatowy – T-10-30-40-01
z 23% VAT11 517,57 złCena regularna: 12 797,30 zł-10%Najniższa cena: 12 797,30 zł-10%bez VAT9 363,88 zł -
FastService
Wózek warsztatowy MEGA z 9 szufladami PM-218-22
z 23% VAT8 835,00 złCena regularna: 9 816,67 zł-10%Najniższa cena: 9 816,67 zł-10%bez VAT7 182,93 zł -
Opinie
5.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Realizacja zamówienia do 15 dni roboczych
Możliwość odbioru osobistego
Bezproblemowy zwrot towaru do 14 dni
Darmowa przesyłka już od 5000zł netto