Nadstawka na szafę kartotekową S-3-01-02
Wystaw opinię o produkcie
- Wymiary nadstawki: szer.1050 mm x głęb.500 mm x wys.700 mm.
- Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej grubości 1,0 mm.
- Wewnątrz jedna półka.
- Wymiary półki szer. 1025 mm x głęb. 460 mm x wys.15 mm.
- Możliwość regulacji półki co 4 cm
- Szafa zamykana za pomocą zamka ryglowanego w 3 punktach.
- dwa klucze do zamka w komplecie
Kod produktu: S-3-01-02
Przesyłka paletowa
Koszty dostawy wybranego produktu
-
SPEDYCJA RABEN 200,00 zł
Przesyłka paletowa
-
odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. Fast Service Sochoń Tadeusz w Wasilkowie. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Darmowa wysyłka
Opis
Nadstawka na szafę kartotekową S-3-01-02
- Wymiary nadstawki: szer.1050 mm x głęb.500 mm x wys.700 mm.
- Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej grubości 1,0 mm.
- Wewnątrz jedna półka.
- Wymiary półki szer. 1025 mm x głęb. 460 mm x wys.15 mm.
- Możliwość regulacji półki co 4 cm
- Szafa zamykana za pomocą zamka ryglowanego w 3 punktach.
- dwa klucze do zamka w komplecie
- waga nadstawki 28,5 kg
Pokryta farbą proszkową strukturalną w kolorach:
Korpus i półka w kolorze:
- jasno-szarym (RAL 7035)
Drzwi w kolorze do wyboru:
- czerwonym (RAL 3020)
- niebieskim (RAL 5005)
- ciemno-szarym (RAL 7001)
| Szerokość | 1050mm |
| Głębokość | 500mm |
| Wysokość całkowita | 700mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Nośność statyczna półki | 90kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Ochronna mata | Możliwość domówienia |
| Zamknięcie | Zamek ryglujący drzwi w 3 punktach. |
| Wyposażenie standardowe | Wewnątrz 1 półka z możliwością regulacji wysokości. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Najczęściej wybierane
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.